Aplikacje na telefon

Home

To menu | To search

Home › Dlaczego się umotywować do potyczki z kilogramami?

Dlaczego się umotywować do potyczki z kilogramami?

, 13:54 - Permalink

Nadmierne kilogramy sprawiają, że nasz stan wewnętrzny ulega pogorszeniu. Dopada nas dół, depresja i bierność do wszelkich aktywności życiowych. Odmawiamy spotkań ze znajomymi. Dopada nas obawa przed tym jak osądzą nas inni. Musimy zatem odchudzić się. Najważniejszym czynem kierującym do osiągnięcia sukcesu w działaniu, jest motywacja.

Istnieją dwa typy dopingu działania: zewnętrzna i wewnętrzna.

Siła motoryczna zewnętrzna to na przykład upatrzona bielizna, nowe kolczyki, podróż w wymarzone miejsce. Motywacja wewnętrzna to nasze dobre zdrowie, komplement przyjaciół czy podziw w oczach nieznanych ludzi . W jaki sposób zatem przygotować się do walki z nadprogramowymi kilogramami? 1. Po pierwsze pamiętaj, że każdy uzasadnia swoje działanie inaczej. Cel Twojej koleżanki nie są Twoim marzeniem. Zastanów się co sprawia u Ciebie tak dużą chęć schudnięcia? 2. Zgadzaj się na niewielkie potknięcia. Wszyscy je mają.

Droga do osiągnięcia sukcesu nigdy nie jest prosta. 3.

Wizualizuj sobie Twoje życie gdy zdobędziesz sukces. To pozwoli Ci wytrwać w decyzji. 4. Chwal siebie i wyróżniaj nawet za nieduże osiągnięcia. Tylko nie łakociami. Kup sobie bilet do teatru, wizyta w SPA, biżuterię . 5. Znajdź osobę, z którym będziesz ścigać się. Waszym postanowieniem będzie, kto pierwszy pozbędzie się konkretną liczbę kilogramów. Rywalizacja przeważnie pomaga przetrwać trudne chwile i osiągnąć cel. Pamiętaj, że nawet jeśli za pierwszym razem poddasz się, zawsze możesz podjąć swoją walkę po raz kolejny..
Czytaj więcej na tej stronie: fotograf na wesele olsztyn forum