Aplikacje na telefon

Home

To menu | To search

Home › Poradnik - sam napraw swoją klawiaturę

Poradnik - sam napraw swoją klawiaturę

, 23:45 - Permalink

Technologie komputerowe gnają tak błyskawicznie, że w pewnych sytuacjach trudno zdążyć za goniącymi prądami, które pojawiają się na rynku niemalże każdego dnia. Najnowsze rozwiązania używane w budowie laptopów i nowomodny design sprawia, że coraz więcej ludzi z rozkoszą wymienia własny stary sprzęt na innowacyjny. Od czasu do czasu jednak taka wymiana nie ma najmniejszego sensu, albowiem poza współczesnym wyglądem parametry notebooka niczym się od siebie nie różnią, a za nowy model wypada słono zapłacić. Co zrobić zatem, żeby odświeżyć stary komputer przenośny i nadać mu bardziej nowoczesnego wyglądu? Drobny lifting notebooka zauważalny gołym okiem w żadnym wypadku nie musi być kosztowny. Wolno na przykład wymienić klawisze do laptopa.

Opcji takiej wymiany jest co najmniej kilka. W ostatnim czasie wielką popularnością cieszą się świecące klawiatury. Jest to nie tylko atrakcyjny gadżet, który nadaje charakteru maszynie, ale także wybitnie kolosalne udogodnienie w trakcie pracy nocnej. Niektóre komputery mają podświetlane klawiatury już od początku, ale nie wszystkie, właśnie dlatego warto się w taką wyposażyć.

Poza świecącą klawiaturą można kupić pojedyncze fluorescencyjne klawisze do laptopa, jakie dodadzą kosmicznego wyglądu narzędziu.

Klawisze można zakupić w pakiecie na pełną klawiaturę lub też na sztuki w sklepach stacjonarnych i internetowych ze sprzętem i akcesoriami do komputerów. Świecąca klawiatura wyróżni nawet w najwyższym stopniu starego notebooka, dzięki czemu nie będzie trzeba wymieniać odpowiednio funkcjonującego urządzenia na nowszych model.

To kapitalne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie nowoczesność, ale także oszczędność..